dzisiaj: 31, wczoraj: 24
ogółem: 1 247 981
statystyki szczegółowe
W wiosennej edycji sezonu 2014/2015 drużyna wyst±pi w dwóch cyklach rozgrywek graczy roczników 1998/99
KATOWICE: I LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY "98/99 WIOSNA"
Kolejka 1 w dniach 21-03-2015/22-03-2015
1 GKS GIEKSA KATOWICE SA - GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA 11:0 (7:0)
2 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE
3 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - LKS POGOŃ IMIELIN
4 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW - GKS WAWEL WIREK
Kolejka 2 w dniach 28-03-2015/29-03-2015
5 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - GKS WAWEL WIREK
6 LKS POGOŃ IMIELIN - KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW
7 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
8 GKS GIEKSA KATOWICE SA - KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 5:1 (3:0) Relacja www Polonii
Kolejka 3 w dniach 11-04-2015/12-04-2015
9 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA
10 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - GKS GIEKSA KATOWICE SA 2:7 (2:2)
11 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW - AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE
12 GKS WAWEL WIREK - LKS POGOŃ IMIELIN
Kolejka 4 w dniach 18-04-2015/19-04-2015
13 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA - LKS POGOŃ IMIELIN
14 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE - GKS WAWEL WIREK
15 GKS GIEKSA KATOWICE SA - KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW 1:2 (0:1)
16 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE
Kolejka 5 w dniach 25-04-2015/26-04-2015
17 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA 2015-04-25 11:00
18 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2015-04-25 11:00
19 GKS WAWEL WIREK GKS GIEKSA KATOWICE SA 4:2 (3:0)
20 LKS POGOŃ IMIELIN AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE 2015-04-25 11:00
Kolejka 6 w dniach 02-05-2015/03-05-2015
21 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE 2015-05-02 11:00
22 GKS GIEKSA KATOWICE SA LKS POGOŃ IMIELIN 2015-05-02 3:2
23 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS WAWEL WIREK 2015-05-02 11:00
24 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW 2015-05-02 11:00
Kolejka 7 w dniach 09-05-2015/10-05-2015
25 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA 2015-05-09 11:00
26 GKS WAWEL WIREK LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2015-05-09 11:00
27 LKS POGOŃ IMIELIN KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2015-05-09 11:00
28 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2015-05-09 11:00
Kolejka 8 w dniach 16-05-2015/17-05-2015
29 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2015-05-16 11:00
30 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2015-05-16 11:00
31 LKS POGOŃ IMIELIN LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2015-05-16 11:00
32 GKS WAWEL WIREK KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW 2015-05-16 11:00
Kolejka 9 w dniach 23-05-2015/24-05-2015
33 GKS WAWEL WIREK GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA 2015-05-23 11:00
34 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2015-05-23 11:00
35 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE 2015-05-23 11:00
36 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2015-05-23 11:00
Kolejka 10 w dniach 30-05-2015/31-05-2015
37 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2015-05-30 11:00
38 GKS GIEKSA KATOWICE SA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2015-05-30 11:00
39 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW 2015-05-30 11:00
40 LKS POGOŃ IMIELIN GKS WAWEL WIREK 2015-05-30 11:00
Kolejka 11 w dniach 06-06-2015/07-06-2015
41 LKS POGOŃ IMIELIN GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA 2015-06-06 11:00
42 GKS WAWEL WIREK AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE 2015-06-06 11:00
43 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2015-06-06 11:00
44 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2015-06-06 11:00
Kolejka 12 w dniach 09-06-2015
45 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2015-06-09 17:30
46 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW 2015-06-09 17:30
47 GKS GIEKSA KATOWICE SA GKS WAWEL WIREK 2015-06-09 17:30
48 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE LKS POGOŃ IMIELIN 2015-06-09 17:30
Kolejka 13 w dniach 13-06-2015/14-06-2015
49 AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA 2015-06-13 11:00
50 LKS POGOŃ IMIELIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2015-06-13 11:00
51 GKS WAWEL WIREK KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE 2015-06-13 11:00
52 KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE 2015-06-13 11:00
Kolejka 14 w dniach 20-06-2015/21-06-2015
53 GKS URANIA RUDA ¦LˇSKA KS STADION ¦LˇSKI CHORZÓW 2015-06-20 11:00
54 LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE GKS WAWEL WIREK 2015-06-20 11:00
55 KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE LKS POGOŃ IMIELIN 2015-06-20 11:00
56 GKS GIEKSA KATOWICE SA AKS CEZ ELCHO WYZWOLENIE 2015-06-20 11:00
Terminarz rozgrywek ligi: III LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY "KATOWICE-SOSNOWIEC" GRUPA 4
Kolejka 1 w dniach 21-03-2015/22-03-2015
1 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS GÓRNIK JAWORZNO
2 CKS CZELAD¬ MKS SIEMIANOWICZANKA
3 UKS RUCH CHORZÓW pauzuje w kolejce
4 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA BKS SPARTA KATOWICE
5 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:3
Kolejka 2 w dniach 28-03-2015/29-03-2015
6 KS GÓRNIK JAWORZNO GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:4 (1:2)
7 BKS SPARTA KATOWICE BKS SARMACJA BĘDZIN
8 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA pauzuje w kolejce
9 MKS SIEMIANOWICZANKA UKS RUCH CHORZÓW
10 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC CKS CZELAD¬
Kolejka 3 w dniach 11-04-2015/12-04-2015
11 CKS CZELAD¬ KS GÓRNIK JAWORZNO
12 UKS RUCH CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
13 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA MKS SIEMIANOWICZANKA
14 BKS SARMACJA BĘDZIN pauzuje w kolejce
15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BKS SPARTA KATOWICE 4:1 (3:1)
Kolejka 4 w dniach 18-04-2015/19-04-2015
16 KS GÓRNIK JAWORZNO BKS SPARTA KATOWICE
17 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. pauzuje w kolejce
18 MKS SIEMIANOWICZANKA BKS SARMACJA BĘDZIN
19 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
20 CKS CZELAD¬ UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka 5 w dniach 25-04-2015/26-04-2015
21 UKS RUCH CHORZÓW KS GÓRNIK JAWORZNO
22 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA CKS CZELAD¬
23 BKS SARMACJA BĘDZIN ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
24 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MKS SIEMIANOWICZANKA 5:1 (2:1)
25 BKS SPARTA KATOWICE pauzuje w kolejce
Kolejka 6 w dniach 02-05-2015/03-05-2015
26 KS GÓRNIK JAWORZNO pauzuje w kolejce
27 MKS SIEMIANOWICZANKA BKS SPARTA KATOWICE
28 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:1 (1:0)
29 CKS CZELAD¬ BKS SARMACJA BĘDZIN
30 UKS RUCH CHORZÓW MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
Kolejka 7 w dniach 05-05-2015
31 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA KS GÓRNIK JAWORZNO
32 BKS SARMACJA BĘDZIN UKS RUCH CHORZÓW
33 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. CKS CZELAD¬
34 BKS SPARTA KATOWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
35 MKS SIEMIANOWICZANKA pauzuje w kolejce
Kolejka 8 w dniach 09-05-2015/10-05-2015
36 KS GÓRNIK JAWORZNO MKS SIEMIANOWICZANKA
37 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC pauzuje w kolejce
38 CKS CZELAD¬ BKS SPARTA KATOWICE
39 UKS RUCH CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
40 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA BKS SARMACJA BĘDZIN
Kolejka 9 w dniach 16-05-2015/17-05-2015
41 BKS SARMACJA BĘDZIN KS GÓRNIK JAWORZNO
42 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
43 BKS SPARTA KATOWICE UKS RUCH CHORZÓW
44 CKS CZELAD¬ pauzuje w kolejce
45 MKS SIEMIANOWICZANKA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
Kolejka 10 w dniach 19-05-2015
46 KS GÓRNIK JAWORZNO ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
47 MKS SIEMIANOWICZANKA CKS CZELAD¬
48 UKS RUCH CHORZÓW pauzuje w kolejce
49 BKS SPARTA KATOWICE MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
50 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. BKS SARMACJA BĘDZIN
Kolejka 11 w dniach 23-05-2015/24-05-2015
51 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. KS GÓRNIK JAWORZNO
52 BKS SARMACJA BĘDZIN BKS SPARTA KATOWICE
53 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA pauzuje w kolejce
54 UKS RUCH CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA
55 CKS CZELAD¬ ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
Kolejka 12 w dniach 30-05-2015/31-05-2015
56 KS GÓRNIK JAWORZNO CKS CZELAD¬
57 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS RUCH CHORZÓW
58 MKS SIEMIANOWICZANKA MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
59 BKS SARMACJA BĘDZIN pauzuje w kolejce
60 BKS SPARTA KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
Kolejka 13 w dniach 02-06-2015
61 BKS SPARTA KATOWICE KS GÓRNIK JAWORZNO
62 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. pauzuje w kolejce
63 BKS SARMACJA BĘDZIN MKS SIEMIANOWICZANKA
64 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
65 UKS RUCH CHORZÓW CKS CZELAD¬
Kolejka 14 w dniach 06-06-2015/07-06-2015
66 KS GÓRNIK JAWORZNO UKS RUCH CHORZÓW
67 CKS CZELAD¬ MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
68 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC BKS SARMACJA BĘDZIN
69 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
70 BKS SPARTA KATOWICE pauzuje w kolejce
Kolejka 15 w dniach 13-06-2015/14-06-2015
71 KS GÓRNIK JAWORZNO pauzuje w kolejce
72 BKS SPARTA KATOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA
73 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC
74 BKS SARMACJA BĘDZIN CKS CZELAD¬
75 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA UKS RUCH CHORZÓW
Kolejka 16 w dniach 16-06-2015
76 KS GÓRNIK JAWORZNO MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
77 UKS RUCH CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN
78 CKS CZELAD¬ GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
79 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC BKS SPARTA KATOWICE
80 MKS SIEMIANOWICZANKA pauzuje w kolejce
Kolejka 17 w dniach 20-06-2015/21-06-2015
81 MKS SIEMIANOWICZANKA KS GÓRNIK JAWORZNO
82 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC pauzuje w kolejce
83 BKS SPARTA KATOWICE CKS CZELAD¬
84 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. UKS RUCH CHORZÓW
85 BKS SARMACJA BĘDZIN MUKP DˇBROWA GÓRNICZA
Kolejka 18 w dniach 27-06-2015/28-06-2015
86 KS GÓRNIK JAWORZNO BKS SARMACJA BĘDZIN
87 MUKP DˇBROWA GÓRNICZA GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
88 UKS RUCH CHORZÓW BKS SPARTA KATOWICE
89 CKS CZELAD¬ pauzuje w kolejce
90 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MKS SIEMIANOWICZANKA
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.