Lubliniec Puchar Anczoka, 12-06-2010

Statystyki rozgrywek GieKSy 1999

• autor: gks1999, 2015-04-06 17:22

Rozgrywki w których uczestniczą zawodnicy drużyny GKS Katowice 1999 z różnym stopniem szczegółowości były opisywane na stronach dedykowanych tej drużynie. Ostatnie sezony były wyrywkowo opisywane na stronie Futbolowa, jednakże nigdy, z uwagi na brak dostępu do protokołów meczowych nie było szans na  statystyki rozgrywek. Dzięki temu, że serwis  Łączy nas Piłka korzysta z danych z systemu  EXTRANET możliwe stało się przedstawienie dorobku GKS w postaci precyzyjnych danych liczbowych (dane dotyczą statystyk drużyn jak i zawodników -  po wskazaniu nazwy drużyny pojawia się statystyka drużyny i lista zawodników, wskazanie zawodnika umożliwia dostęp do danych statystycznych dotyczących zawodnika). Tym sposobem dla zainteresowanych dostępne są dane dotyczące rozgrywek:

• JESIEŃ 2014

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sosnowiec" Grupa IV jesień 2014

Wyniki - dostęp do poszczególnych kolejek poprzez zmianę tygodnia rozgrywek (zakres dat po prawej poniżej napisu Wyniki)

II liga okręgowa B1 Junior Młodszy Grupa I

• WIOSNA 2015

III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sosnowiec" Grupa 4

Wyniki – dostęp do poszczególnych kolejek poprzez zmianę tygodnia rozgrywek (zakres dat po prawej poniżej napisu Wyniki)

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy "98/99 wiosna"